PTFL04BC471Q2N34B0
THERMISTOR PTC 470 OHM DISC
Seri / Aile Numarası
PTFL04BC471Q2N34B0
PTFL04BC471Q2N34B0 Hakkında
Murata Electronics tarafından üretilen PTFL04BC471Q2N34B0, 470 Ohm nominal dirençli bir PTC (Positive Temperature Coefficient) termistördür. Disc formda tasarlanan bu bileşen, -10°C ile 40°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilen bu komponent, 5.0mm çapında ve 4.0mm genişliğindeki paket boyutu ile kompakt tasarımlara uygundur. PTC termistörler sıcaklık arttıkça dirençleri önemli ölçüde artan özel dirençlerdir ve aşırı akım koruması, sıcaklık kontrolü ve ısıtma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Package / Case Disc, 5.0mm Dia x 4.0mm W
Part Status Not For New Designs
Resistance @ 25°C 470 Ohms