PT570R24
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PT570R24
PT570R24 Hakkında
PT570R24, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı 4PDT (4 Form C) güç rölesiydir. 24VAC bobine sahip olan bu rölede, gümüş nikel (AgNi) kontaklarında 6A akım anahtarlaması yapılabilir. Maksimum 240VAC düzeyinde anahtarlama gerçekleştirilebilir. Non-latching çalışma prensibine sahip röle, mekanik gösterge, ışıklı gösterge ve test düğmesi özellikleriyle donatılmıştır. Soket montajla uyumlu olması, elektrik panoları, kontrol devreleri ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılmaya uygun kılmaktadır. -40°C ile 70°C sıcaklık aralığında çalışabilir.
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 6 A
Features Lighted Indicator, Mechanical Indicator, Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 240VAC - Max