PT270R24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PT270R24
PT270R24 Hakkında
PT270R24, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesesidir. DPDT (2 Form C) kontak konfigürasyonuyla donatılmış bu rölede 12A kontakt akımı kapasitesi bulunmaktadır. 24VAC sargı gerilimi ile çalışan cihaz, 19.2VAC'de çalışma garantisi verirken 7.2VAC'de serbest bırakılır. AgNi (gümüş nikel) kontak malzemesi kullanılan röle, maksimum 400VAC anahtarlama gerilimi ile 12A akıma kadar yükler kontrolleyebilir. Aydınlatmalı gösterge, mekanik gösterge ve test düğmesi özelliklerine sahip olan cihaz, socketable montaj tipinde sunulmaktadır. -40°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans gösterir. Elektrik kontrol devreleri, motor kontrolü, tetikleme ve geçitleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 12 A
Features Lighted Indicator, Mechanical Indicator, Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 400VAC - Max