PSU82915B
CAP ALUM 829UF 125V QC TERM
Seri / Aile Numarası
PSU82915B
PSU82915B Hakkında
PSU82915B, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 829 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 125V rated voltajı ile motor başlatma uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özellikleri sayesinde AC ve DC devreler de uygulanabilir. Radial, Can tipinde QC terminal bağlantısı ile şasi montajı destekler. -40°C ile 65°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip bu kondansatör, %0 ile +%20 arasında tolerans değerine sahiptir. Motor kontrol devreleri, güç faktörü düzeltme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications Motor Start
Capacitance 829 µF
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance 0%, +20%
Voltage - Rated 125 V