PSU5365A
CAP ALUM 53UF 165V QC TERM
Seri / Aile Numarası
PSU5365A
PSU5365A Hakkında
PSU5365A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. 53 µF kapasitans değeri ile 165V rated voltajda çalışmaya uygun olup, motor start uygulamalarında kullanılır. Bi-polar polarizasyona sahip bu kondansatör, chassis mount montajı için radial, can tipi QC terminal bağlantısı ile sağlanmaktadır. -40°C ile +65°C arasında işletim sıcaklığı aralığında güvenilir çalışma performansı sunar. ±20% tolerans değeri ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications Motor Start
Capacitance 53 µF
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance 0%, +20%
Voltage - Rated 165 V