PSU16165A
CAP ALUM 161UF 165V QC TERM
Seri / Aile Numarası
PSU16165A
PSU16165A Hakkında
PSU16165A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. 161 µF kapasitans değeri ve 165V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Bi-polar yapısı sayesinde her iki yönde de kullanılabilir. Radial, Can tipinde QC terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Motor start uygulamalarında kullanılan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 65°C arasındadır. Ürün aktif durumda ve mevcut stokta bulunmaktadır.
Applications Motor Start
Capacitance 161 µF
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance 0%, +20%
Voltage - Rated 165 V