PSU128015
CAP ALUM 1280UF 125V QC TERM
Seri / Aile Numarası
PSU128015
PSU128015 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen PSU128015, 1280 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 125V rated voltage ile tasarlanmış bu bi-polar kondansatör, motor start uygulamalarında kullanılır. Radial, Can tipi gövdesi QC terminal bağlantısı ile donatılmıştır. -40°C ile +65°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır. Chassis mount montaj türü ile endüstriyel ve ticari cihazlarda elektrik devrelerinin başlatılması ve enerji depolanması uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Motor Start
Capacitance 1280 µF
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance 0%, +20%
Voltage - Rated 125 V