PS7200K-1A-E3-A
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-40V
Paket/Kılıf
4-SOP (2.54mm)
Seri / Aile Numarası
PS7200K
PS7200K-1A-E3-A Hakkında
PS7200K-1A-E3-A, California Eastern Laboratories tarafından üretilen Surface Mount katı hal rölesdir (SSR). SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda tasarlanmış olup, 200 mA yük akımı kapasitesine sahiptir. 1.2VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilen bu bileşen, 0-40V arasında AC ve DC çıkış voltajlarında çalışmaktadır. 2 Ohm maksimum on-state direnç değeri ile düşük güç kaybı sağlar. 4-SOP (2.54mm) paketi ve Gull Wing terminasyon stiliyle PCB montajı için uygun olan bu SSR, röle kontrolünün katı hal teknolojisi ile gerçekleştirilmesi gereken otomasyon, kontrol devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 200 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 2 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 4-SOP (2.54mm)
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.2VDC
Voltage - Load 0 V ~ 40 V