PS7200K-1A-A
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-40V
Paket/Kılıf
4-SOP (2.54mm)
Seri / Aile Numarası
PS7200K
PS7200K-1A-A Hakkında
PS7200K-1A-A, California Eastern Laboratories (CEL) tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) yapılandırmasında bir katı hal rölessidir. 200 mA yük akımı kapasitesi ile 0 V ila 40 V arasında AC ve DC çıkış kontrol edebilir. 1.2 VDC giriş gerilimi ile düşük güç kontrol sinyalleri tarafından tetiklenebilir. Surface mount teknolojisi ile tasarlanmış olan bileşen, 2 Ohm maksimum on-state direnç değerine sahiptir. 4-SOP 2.54mm paket türünde gull wing uçlarıyla sağlanan bu röle, endüstriyel kontrol, sinyal anahtarlaması ve otomasyonu uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün EOL (End of Life) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 200 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 2 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 4-SOP (2.54mm)
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.2VDC
Voltage - Load 0 V ~ 40 V