PS03-A100KP-V4W
PRESSURE SENSOR, RATIOMETRIC, 10
Üretici
CUI Devices
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
PS03-A100KP
PS03-A100KP-V4W Hakkında
PS03-A100KP-V4W, CUI Devices tarafından üretilen Wheatstone Bridge çıkışlı basınç sensörüdür. 0-100 kPa (0-14,5 PSI) ölçüm aralığında mutlak basınç ölçümü gerçekleştiren bu sensör, 10V-15V besleme voltajı ile çalışır. 80-120 mV ratiometric çıkış sinyali sağlar. Sıcaklık kompensasyonu ve geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-40°C ~ 125°C) ile endüstriyel ve medikal uygulamalarda, hava filtreleri, kan basıncı monitörü, HVAC sistemleri ve basınç ölçüm cihazlarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 29.01PSI (200kPa)
Operating Pressure 0 ~ 14.5PSI (0 ~ 100kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output 80 mV ~ 120 mV
Output Type Wheatstone Bridge
Package / Case Module
Part Status Active
Port Style No Port
Pressure Type Absolute
Termination Style Wire Leads
Voltage - Supply 10V ~ 15V