PRDA-11AYA-240
RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 240V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRDA-11AYA
PRDA-11AYA-240 Hakkında
PRDA-11AYA-240, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 25A kapasiteli genel amaçlı güç rölesine ait üründür. 240VAC bobini ile tasarlanan bu DPDT (Double Pole Double Throw) rele, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyona ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır. Silver kontakt malzemesi ile 600VAC ve 125VDC'ye kadar switching gerilimi destekler. 43mA bobini akımı ile ekonomik çalışan rele, 40ms işletme ve 20ms bırakma süresi ile hızlı yanıt vermektedir. -55°C ile +45°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Kasa montajı terminali ile kolay kurulum yapılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 43 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 240VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 204 VAC
Must Release Voltage 24 VAC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 45°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 600VAC, 125VDC - Max