PRDA-11AYA-120
RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRDA-11AYA-120
PRDA-11AYA-120 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PRDA-11AYA-120, genel amaçlı güç röleleridir. 120VAC bobinine sahip bu DPDT (2 Form C) kontakt yapılı röle, maksimum 25A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 85mA bobin akımı ile çalışan cihaz, 102VAC'de açılması garantili ve 12VAC'de kapatılması garanti edilmiştir. 40ms işletme ve 20ms serbest bırakma süresi ile hızlı yanıt sağlar. Şasiye monte edilebilen vida terminali bağlantısı ile endüstriyel uygulamalarda, kontrol panellerinde, motor kontrolü sistemlerinde ve güç yönetimi devrelerinde kullanılır. -55°C ile +45°C arasında güvenli çalışma sağlar. 600VAC ve 125VDC'ye kadar anahtarlama gerilimi kapasitesidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 85 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 102 VAC
Must Release Voltage 12 VAC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 45°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 600VAC, 125VDC - Max