PRD-7DH0-48
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 48V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRD-7DH0-48
PRD-7DH0-48 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PRD-7DH0-48, genel amaçlı bir güç rölesisidir. 48VDC coil voltajı ile çalışan bu röle, 20A'ye kadar akım anahtarlamasına kapasitedir. DPST-NO (2 Form A) kontakt konfigürasyonuna sahip olup, gümüş kontakt malzemesi kullanılmıştır. Şasi montajı için tasarlanan bu röle, 36VDC'de devreye girmesi gerekli (must operate) ve 4.8VDC'de ise devreye girmemesi gereklidir (must release). 40ms işletme zamanı ve 20ms serbest bırakma zamanı ile hızlı komutasyon sağlar. Class B izolasyon sınıfında üretilen röle, -55°C ile 80°C arasında çalışır. Kontrol devreleri, otomatik sistemler, elektriksel anahtarlama uygulamaları ve endüstriyel kontrol panolarında kullanılır. Vida terminal bağlantısı ile kurulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 41.7 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 80°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 125VDC - Nom