PRD-7DH0-24
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRD-7DH0-24
PRD-7DH0-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PRD-7DH0-24, 24VDC bobinli genel amaçlı güç rölesiydir. DPST-NO (2 Form A) kontak konfigürasyonuna sahip olan röle, 20A'ye kadar akım anahtarlaması yapabilir. 84mA bobil akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. Çıkış hızı 40ms, dönüş hızı 20ms'dir. -55°C ile 80°C arasında çalışır. Şasi montajı için vida terminalleri bulunan bu röle, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon devreleri ve 20A'ye kadar DC yük anahtarlaması gereken uygulamalarda kullanılır. 18VDC işletme ve 2.4VDC serbest bırakma voltajlarına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 84 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 80°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 125VDC - Nom