PRD-7AG0-120
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 120V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRD-7AG0-120
PRD-7AG0-120 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PRD-7AG0-120, genel amaçlı güç röleleridir. 120VAC coil voltajı ile çalışan bu rölede 30A anahtarlama kapasitesi, 240VAC nominal switching voltajında gerçekleştirilmektedir. DPST-NO (2 Form A) kontakt yapısı sayesinde iki bağımsız devreyi kontrol edebilir. Silver Cadmium Oxide kontakt malzemesi yüksek güvenilirlik sağlar. Chassis mount konfigürasyonu ve vida terminalı bağlantısı ile endüstriyel kontrol panelleri, makine otoması ve denetim devrelerine kolaylıkla entegre edilir. Non-latching coil tipi ve 40ms işletme süresi hızlı anahtarlama gereken uygulamalara uygun bulunmaktadır. -55°C ile +45°C arasında güvenli çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 85 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 102 VAC
Must Release Voltage 12 VAC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 45°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 240VAC - Nom