PRD-5DY0-24
RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRD-5DY0-24
PRD-5DY0-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PRD-5DY0-24, 25 Amper kapasiteli genel amaçlı güç rölesidir. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu SPDT (Single Pole Double Throw) kontak yapısına sahip röle, 84 mA coil akımı gerektirmektedir. Gümüş (Ag) kontak malzemesi ile 277VAC'ye kadar geçiş yapabilen röle, sürü montajı özelliğine sahiptir. 18VDC ile işletme ve 2.4VDC ile serbest bırakma voltajları arasında çalışan komponentin işletme süresi 40 ms, serbest bırakma süresi 20 ms'dir. Class B izolasyon sınıfı ile -55°C ile +80°C arasında güvenli şekilde çalışır. Screw terminal bağlantısı yapısında sunulan bu röle, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon ve elektriksel anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 84 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 80°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 277VAC - Nom