PRD-5DG0-24
RELAY GEN PURPOSE SPDT 30A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRD-5DG0-24
PRD-5DG0-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PRD-5DG0-24, 30A anahtarlama kapasiteli SPDT (1 Form C) konfigürasyonunda genel amaçlı bir güç rölelesidir. 24VDC coil gerilimi ile çalışan bu rölede, AgCdO (Silver Cadmium Oxide) temas malzemesi kullanılmıştır. Çalışma süresi 40ms, bırakma süresi 20ms olan komponentin 277VAC anahtarlama gerilimi kapasitesi vardır. -55°C ile +80°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında kullanılabilen bu rölesi, endüstriyel kontrol sistemleri, HVAC uygulamaları, motor kontrolü ve güç dağıtım sistemlerinde kullanabilirsiniz. Screw terminal bağlantı stili ile chassis mount montajına uygun tasarlanmıştır. Minimum çalışma gerilimi 18VDC, minimum serbest bırakma gerilimi 2.4VDC'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 84 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 80°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 277VAC - Nom