PRD-11DH0-24
RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRD-11DH0
PRD-11DH0-24 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen PRD-11DH0-24, 24VDC bobinli genel amaçlı güç rölesidir. DPDT (2 Form C) kontakt yapısına sahip bu röle, 20A'e kadar anahtarlama kapasitesine ve 125VDC nominal anahtarlama voltajına sahiptir. 84 mA bobin akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. Operate süresi 40 ms, release süresi 20 ms'dir. Class B bobin izolasyonu ile sınıflandırılmıştır. 18VDC'de çalışması garanti edilirken, 2.4VDC'de serbest bırakılma gerçekleşir. -55°C ile 80°C arasında çalışan bu röle, denetim sistemleri, otomasyon uygulamaları, güç yönetimi ve elektromanyetik anahtarlama işlemleri için tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı ile şase montajı yapılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 84 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 80°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 125VDC - Nom