PRD-11DG0-48
POWER RELAY ASSEMBLY
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PRD-11DG0-48
PRD-11DG0-48 Hakkında
PRD-11DG0-48, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen endüstriyel güç rölesiyedir. 48VDC coil gerilimi ile çalışan bu rölede, 50A kontakt akım kapasitesi ve DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonu bulunmaktadır. Gümüş Kadmiyum Oksit (AgCdO) kontakt malzemesi yüksek güvenilirlik sağlar. Şasi montajı için tasarlanan rölede, 40ms işletme süresi ve 20ms bırakma süresi mevcuttur. 36VDC minimum işletme gerilimi ve 4.8VDC bırakma gerilimine sahip cihaz, -55°C ile 80°C arasında çalışabilir. Vida terminal bağlantısı ile donanımlı bu non-latching rölesi, genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel denetim sistemlerinde, otomasyon ve switching uygulamalarında kullanılır.
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 40 ms
Operating Temperature -55°C ~ 80°C