PPTR3000GP2VD-R018
Seri / Aile Numarası
PPTR3000GP2VD
PPTR3000GP2VD-R018 Hakkında
PPTR3000GP2VD-R018, Honeywell Aerospace tarafından üretilen hassas basınç transdüseridir. 3000 PSI işletme basıncında ±0.24% doğruluk sağlayan vented gauge tipinde bir sensördür. Endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri ve basınç izleme uygulamalarında kullanılır. 0-5V analog çıkış ve RS-232 iletişim seçeneği sunan cihaz, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir. Silindir pakette sunulan, kablolu terminasyon ve dişli port stiline sahip transdüser, 6V-30V güç besleme gerektirmektedir. Maksimum 9000 PSI'ya kadar ölçüm kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.24%
Operating Pressure 3000PSI (20684.27kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-232
Port Style Threaded
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style Cable
Voltage - Supply 6V ~ 30V