PPTR0300AP2VB-R092
Seri / Aile Numarası
PPTR0300AP2VB
PPTR0300AP2VB-R092 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.24%
Operating Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 V ~ 5 V
Pressure Type Absolute
Termination Style Connector
Voltage - Supply 6V ~ 30V