PPTE3000AP5VDC-E024
Seri / Aile Numarası
PPTE3000AP5VDC
PPTE3000AP5VDC-E024 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.24%
Operating Pressure 3000PSI (20684.27kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-485
Port Style Threaded
Pressure Type Absolute
Termination Style Cable
Voltage - Supply 6V ~ 30V