PPTE0500AP5VDC-E050
TRANSDUCER PREC PRESSURE
Seri / Aile Numarası
PPTE0500AP5VDC
PPTE0500AP5VDC-E050 Hakkında
Honeywell Aerospace tarafından üretilen PPTE0500AP5VDC-E050 hassas basınç transdüseri, endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Absolute basınç ölçümü yapabilen bu sensör, 500 PSI nominal işletme basıncında ve maksimum 1500 PSI'ye kadar çalışabilir. 0V ile 5V arasında analog çıkış sağlayan cihaz, aynı zamanda RS-485 dijital iletişim protokolünü desteklemektedir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında stabil çalışan sensör, ±0.24% yüksek doğruluk oranına sahiptir. 6V ile 30V arasında besleme gerilimi ile çalışan cihaz, kablo terminerile bağlantı sağlanır ve silindirik korunmuş gövdede paketlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.24%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 1500PSI (10342.14kPa)
Operating Pressure 500PSI (3447.38kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-485
Port Style Threaded
Pressure Type Absolute
Termination Style Cable
Voltage - Supply 6V ~ 30V