PPT2-0500AFN5VE
PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 500PSIA
Paket/Kılıf
Module Cube
Seri / Aile Numarası
PPT2-0500AFN5VE
PPT2-0500AFN5VE Hakkında
PPT2-0500AFN5VE, Honeywell Aerospace tarafından üretilen endüstriyel basınç sensörü ve transdüseridir. Mutlak basınç ölçüm tipi ile 500 PSI çalışma basıncı ve 600 PSI maksimum basınç sınırına sahiptir. Sensör, 0-5V analog çıkış ile birlikte RS-485 haberleşme desteği sunmaktadır. ±0.075% doğruluk oranı ve -55°C ile +110°C arasında geniş sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. Filtrelenmiş port tasarımı ile endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılmaya uygun olan bu komponent, 6V-34V beslenme voltajı ile çalışır. Module Cube paket tipi ve konnektör terminasyon stili ile kuruluma hazırdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.075%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 600PSI (4136.85kPa)
Operating Pressure 500PSI (3447.38kPa)
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-485
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Size Filter
Port Style Filtered
Pressure Type Absolute
Termination Style Connector
Voltage - Supply 6V ~ 34V