PPT2-0050GKG2VE
PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 50PSIG
Seri / Aile Numarası
PPT2
PPT2-0050GKG2VE Hakkında
PPT2-0050GKG2VE, Honeywell Aerospace tarafından üretilen endüstriyel basınç sensörü ve transdüseridir. 50 PSI nominal basınç ölçüm kapasitesine sahip bu cihaz, gauge tipi basınç ölçümü için tasarlanmıştır. Analog (0-5V) ve RS-232 çıkış türlerine sahip sensör, -55°C ile 110°C arası geniş sıcaklık aralığında çalışabilir. ±0.075% doğruluk oranı ile hassas basınç ölçümleri yapan cihaz, 6V-34V giriş voltajı ile beslenebilir. Module Cube paket tipi ve vida bağlantı noktası bulunan bu transdüser, endüstriyel otomasyon ve sistem kontrol uygulamalarında kullanılır. Konu haline gelen parça olarak listelenmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.075%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 600PSI (4136.85kPa)
Operating Pressure 50PSI (344.74kPa)
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-232
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Style Threaded
Pressure Type Gauge
Termination Style Connector
Voltage - Supply 6V ~ 34V