PPT2-0050GGG2VS
PRESSURE TRANSDUCER
Seri / Aile Numarası
PPT2-0050GGG2VS
PPT2-0050GGG2VS Hakkında
PPT2-0050GGG2VS, Honeywell Aerospace tarafından üretilen endüstriyel basınç sensörü ve transdüseridir. Vented gauge tipi basınç ölçümü için tasarlanmış bu komponent, 50 PSI (344.74 kPa) işletme basıncında ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. ±0.0375% yüksek doğruluk oranı ile analog ve RS-232 çıkış seçenekleri sunmaktadır. 0V-5V çıkış voltajı ve 6V-34V geniş beslenme voltajı aralığı sayesinde çeşitli endüstriyel otomasyon uygulamalarına uyarlanabilir. Module Cube paket formatında ve threaded port stili ile mekanik bağlantı sağlar. Komponent Obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.0375%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 150PSI (1034.21kPa)
Operating Pressure 50PSI (344.74kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-232
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Style Threaded
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style Connector
Voltage - Supply 6V ~ 34V