PPT2-0050DWR5VE
PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 50PSID
Paket/Kılıf
Module Cube
Seri / Aile Numarası
PPT2
PPT2-0050DWR5VE Hakkında
PPT2-0050DWR5VE, Honeywell Aerospace tarafından üretilen endüstriyel diferansiyel basınç sensörü ve transdüseridir. 50 PSI (344.74 kPa) nominal çalışma basıncında ve -55°C ile 110°C arasında sıcaklıklarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sensör, 0V ile 5V arasında analog çıkış sağlarken aynı zamanda RS-485 dijital iletişim desteği sunmaktadır. ±0.075% yüksek doğruluk sınıfına sahiptir. Beslenme voltajı 6V ile 34V arasında değişkendir ve 600 PSI (4136.85 kPa) maksimum basınç duyarlılığına sahiptir. Barbed port bağlantı stili ve konnektörlü sonlandırma türü ile modüler küp tipinde paketlenmiştir. Endüstriyel otomasyon, sistem kontrol ve prosesler için basınç izlemesi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.075%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 600PSI (4136.85kPa)
Operating Pressure 50PSI (344.74kPa)
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-485
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Style Barbed
Pressure Type Differential
Termination Style Connector
Voltage - Supply 6V ~ 34V