PPT2-0050DRF5VE
PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 50PSID
Seri / Aile Numarası
PPT2-0050DRF
PPT2-0050DRF5VE Hakkında
Honeywell Aerospace PPT2-0050DRF5VE endüstriyel differential basınç sensörü, ±0.075% doğruluk ile ölçüm yapması gereken uygulamalara yönelik tasarlanmıştır. 50 PSI işletme basıncı ve 600 PSI maksimum basınç kapasitesi ile endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanılmaktadır. 0V-5V analog çıkışa ek olarak RS-485 haberleşme desteği sağlar. -55°C ile 110°C arasında çalışabilen ve 6V-34V beslenme gerektiren bu sensör, barbed ve filtreli bağlantı portuna sahip modüler küp tasarımında sunulmaktadır. Konnektör terminasyon ile entegrasyonu kolaydır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete status).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.075%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 600PSI (4136.85kPa)
Operating Pressure 50PSI (344.74kPa)
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-485
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Style Barbed, Filtered
Pressure Type Differential
Termination Style Connector
Voltage - Supply 6V ~ 34V