PPT2-0020DXF5VE
PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 20PSID
Seri / Aile Numarası
PPT2
PPT2-0020DXF5VE Hakkında
PPT2-0020DXF5VE, Honeywell Aerospace tarafından üretilen endüstriyel diferansiyel basınç sensörü ve transdüseridir. 20 PSI nominal çalışma basıncında ±0.075% doğruluk ile ölçüm yapan bu komponent, 0-5V analog çıkış ve RS-485 dijital iletişim seçeneği sunmaktadır. -55°C ile 110°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan cihaz, 6V-34V geniş beslenme voltajı aralığında kullanılabilir. Filtrelenmiş ve dişli port stiline sahip olan PPT2-0020DXF5VE, endüstriyel otomasyon, HVAC sistemleri, ve basınç kontrol uygulamalarında kullanılır. Module Cube kasa tipi ile DIN konektörü terminasyonu bulunmaktadır. Ürün kullanım dışı (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.075%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 600PSI (4136.85kPa)
Operating Pressure 20PSI (137.9kPa)
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-485
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Style Filtered, Threaded
Pressure Type Differential
Termination Style Connector
Voltage - Supply 6V ~ 34V