PPT2-0010GKX2VE
PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 10PSIG
PPT2
PPT2-0010GKX2VE Hakkında
Honeywell Aerospace tarafından üretilen PPT2-0010GKX2VE, endüstriyel otomasyonda kullanılan bir basınç sensörü ve transdüserdir. 10 PSI nominal çalışma basıncı ve 600 PSI maksimum kapasitesi ile sınırlı ila orta seviye basınç ölçümleri için tasarlanmıştır. Cihaz, ±0.075% doğruluk sağlayarak hassas ölçümler getirir. -55°C ile 110°C arasında geniş sıcaklık aralığında çalışabilen bu modül, 0-5V analog çıkış ve RS-232 iletişim arayüzü sunmaktadır. 6V-34V arası besleme voltajı gerektiren, dişli port tipi ve konnektör terminaline sahip module cube yapısındaki sensör, endüstriyel uygulamalarda güvenilir performans gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.075%
Operating Pressure 10PSI (68.95kPa)
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-232
Package / Case Module Cube
Part Status Active
Port Style Threaded
Pressure Type Gauge
Termination Style Connector
Voltage - Supply 6V ~ 34V