PPT0300GRF5VA
Seri / Aile Numarası
PPT0300GRF5VA
PPT0300GRF5VA Hakkında
PPT0300GRF5VA, Honeywell Aerospace tarafından üretilen endüstriyel basınç sensörü ve transdüseridir. 300 PSI (2068.43 kPa) çalışma basıncı ve maksimum 600 PSI (4136.85 kPa) kapasitesi ile tasarlanmıştır. ±0.05% doğruluk oranı ile hassas ölçüm sağlar. Vented gauge tipi basınç ölçümü yaparak ortamsal basınç referansı kullanır. 0V-5V analog çıkışı ve RS-485 dijital iletişim protokolü ile entegrasyon olanağı sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu transdüser, barbed ve filtrelenmiş port stiline sahip konnektör terminasyonu ile endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanılır. 5.5V-30V beslenme voltajı gerektirmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.05%
Operating Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-485
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Style Barbed, Filtered
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style Connector
Voltage - Supply 5.5V ~ 30V