PPT0300DXF5VB
Seri / Aile Numarası
PPT0300DXF5VB
PPT0300DXF5VB Hakkında
PPT0300DXF5VB, Honeywell Aerospace tarafından üretilen endüstriyel diferansiyel basınç transdüseridir. 5.5V ile 30V arası beslenme gerilimine sahip bu cihaz, -40°C ile 85°C işletme sıcaklığı aralığında çalışmaktadır. ±300PSI (±2068.43kPa) işletme basıncı ve ±600PSI (±4136.85kPa) maksimum basınç kapasitesine sahiptir. Analog 0-5V çıkış ile birlikte RS-485 iletişim seçeneği sunmakta, ±0.05% yüksek doğruluk sağlamaktadır. Filtresiz ve dişli port tasarımı ile gaz ve sıvı uygulamalarında kullanılabilir. Module Cube kutulaması ve konnektör terminasyon tipi endüstriyel otomasyon sistemlerinde entegrasyon kolaylığı sağlar. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.05%
Operating Pressure ±300PSI (±2068.43kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-485
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Style Filtered, Threaded
Pressure Type Differential
Termination Style Connector
Voltage - Supply 5.5V ~ 30V