PPT0300DFW2VA
Seri / Aile Numarası
PPT0300DFW2VA
PPT0300DFW2VA Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.05%
Operating Pressure ±300PSI (±2068.43kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 0 V ~ 5 V
Output Type Analog, RS-232
Package / Case Module Cube
Part Status Obsolete
Port Style Barbed, Filtered
Pressure Type Differential
Termination Style Connector
Voltage - Supply 5.5V ~ 30V