PNE20020ERX
DIODE GEN PURP 200V 2A SOD123W
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-123W
Seri / Aile Numarası
PNE20020ERX
PNE20020ERX Hakkında
PNE20020ERX, Nexperia tarafından üretilen genel amaçlı hızlı iyileştirme diyodudur. 200V ters gerilim ve 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. SOD-123W yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 25 ns düşük geri kazanım zamanı ve 200 nA ters sızıntı akımı ile karakterizedir. Maksimum 175°C çalışma sıcaklığında dayanıklı olan bileşen, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, anahtarlama devreleri ve genel doğrultma uygulamalarında kullanılır. 980 mV maksimum ileri gerilimi 2A'de sağlayan komponent, endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerde tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 17pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 nA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case SOD-123W
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123W
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 980 mV @ 2 A