PMEG60T20ELRX
PMEG60T20ELR SOD123 SOD2
Paket/Kılıf
SOD-123W
Seri / Aile Numarası
PMEG60T20ELR
PMEG60T20ELRX Hakkında
PMEG60T20ELRX, Nexperia tarafından üretilen hızlı iyileştirme Schottky diyotudur. 60V maksimum DC reverse voltaj ve 2A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. 620mV maksimum forward voltaj (@2A) ve 12ns reverse recovery time özellikleriyle, güç kaynakları, dc-dc konvertörler, anahtarlama devreleri ve RF uygulamalarında kullanılır. SOD-123W yüzey montajlı paket ile kompakt tasarımlar için uygundur. -40°C ile +175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 370pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.2 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case SOD-123W
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 12 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123W
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 2 A