PMEG6002EJ,115
DIODE SCHOTTKY 60V 200MA SOD323F
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
PMEG6002EJ
PMEG6002EJ,115 Hakkında
PMEG6002EJ,115, Nexperia tarafından üretilen 60V'luk Schottky doğrultucu diyottur. Surface mount SOD-323F paketinde sunulan bu bileşen, 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 600mV maksimum ileri gerilim düşümüne sahiptir. 5ns'lik hızlı geri kazanım süresi (Reverse Recovery Time) ile düşük güç kaybı sağlar. Junction sıcaklığı maksimum 150°C'ye kadar dayanabilir. Ters kapasitansı 1V'de 1MHz'de 14pF'dir. Anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, DC/DC konvertörleri ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılan bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 14pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOD-323F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 200 mA