PMEG45T15EPDZ
PMEG45T15EPD - 45 V, 15 A LOW VF
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
PMEG45T15EPD
PMEG45T15EPDZ Hakkında
PMEG45T15EPDZ, 45V reverse voltage ve 15A ortalama doğrultma akımına sahip bir Schottky diyotudur. Düşük forward voltage (580 mV @ 15 A) karakteristiği ile enerji kaybını minimize ederek verimlilik sağlar. 20 ns reverse recovery time ve fast recovery özelliği ile yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Surface mount TO-277 (3-PowerDFN) paketlemesi ile kompakt tasarımlara uygun olması, SMPS (switched-mode power supplies), AC/DC adaptörleri, otonom elektrik araçları ve endüstriyel güç dönüştürme sistemlerinde tercih edilir. -40°C ile +150°C junction sıcaklığında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2200pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 20 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package CFP15
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 580 mV @ 15 A