PMEG4002EB,115
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD523
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
PMEG4002EB
PMEG4002EB,115 Hakkında
PMEG4002EB,115, Nexperia tarafından üretilen 40V maksimum ters voltaj derecelendirilmiş bir Schottky diyotudur. 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile düşük sinyal uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 600mV maksimum ileriye doğru gerilim düşüşü ve 500nA ters kaçak akımı ile verimli bir diyot çözümü sunmaktadır. SOD-523 yüzey montajı paketinde sağlanan bu bileşen, 150°C maksimum bağlantı sıcaklığında çalışabilmektedir. Anahtarlama güç kaynakları, RF uygulamaları, sinyal diyotu ve koruma devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 25 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOD-523
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 200 mA