PMEG3002EJ,115
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD323F
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
PMEG3002EJ
PMEG3002EJ,115 Hakkında
PMEG3002EJ,115, Nexperia tarafından üretilen 30V 200mA kapasitesinde bir Schottky diyottur. SOD-323F yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponent, 480mV forward voltage ile düşük gerilim düşüşü özellikleri sayesinde verimli doğrultma işlemleri gerçekleştirir. 5ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama sağlar. 150°C maksimum junction sıcaklığı ve 40µA reverse leakage current özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, AC-DC adaptörler, anahtarlamalı güç devreleri, RF uygulamaları ve düşük gerilim doğrultma devreleri başta olmak üzere çok çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 18pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOD-323F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 480 mV @ 200 mA