PMEG3002AEB,115
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
PMEG3002AEB
PMEG3002AEB,115 Hakkında
PMEG3002AEB,115, Nexperia tarafından üretilen 30V/200mA kapasitesinde bir Schottky diyottur. SOD-523 yüzey montajlı paket ile tasarlanan bu bileşen, hızlı anahtarlama ve düşük forward voltage özellikleri sayesinde güç yönetimi, DC-DC dönüştürücüler, anahtarlama güç kaynakları ve sinyal koruması uygulamalarında kullanılır. 480mV @ 200mA forward voltage ve 10µA @ 10V ters kaçak akımı özellikleri ile verimli doğrultma işlemi sağlar. -65°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 25pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 200mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 10 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 125°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOD-523
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 480 mV @ 200 mA