PMEG2010BELD,315
NEXPERIA PMEG2010BELD - RECTIFIE
Paket/Kılıf
SOD-882
Seri / Aile Numarası
PMEG2010BELD
PMEG2010BELD,315 Hakkında
PMEG2010BELD, Nexperia tarafından üretilen 20V reverse voltage ile çalışan 1A rated Schottky doğrultucu diyottur. SOD-882 surface mount paketinde sunulan bu hızlı recovery diyot, 1.6 ns reverse recovery time ve 490 mV forward voltage karakteristiğine sahiptir. Fast recovery özelliği sayesinde anahtarlama uygulamalarında ve güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, LED sürücüler gibi uygulamalarda kullanılır. 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir ve çok düşük ters sızıntı akımı (200 µA @ 20V) sunar. Kompakt DFN1006-2 paketleme, yüksek yoğunluk PCB tasarımları için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 40pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 1.6 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DFN1006-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 1 A