PMEG2010AEH115
PMEG2010AEH115
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
PMEG2010AEH
PMEG2010AEH115 Hakkında
PMEG2010AEH115, WEC tarafından üretilen hızlı iyileşmeli Schottky diyottur. SOD-123F yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 1A ortalama doğrultmalı akım kapasitesine sahiptir. 20V maksimum ters gerilim değeri ile, 430mV ileri gerilim düşüşü sağlayan bu diyot, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve veri toplama sistemlerinde doğrultma uygulamalarında kullanılır. Maksimum 150°C'ye kadar çalışabilir ve 500ns'den kısa iyileşme süresiyle hızlı anahtarlama işlemlerini destekler.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 70pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 430 mV @ 1 A