PMEG2005EH,115
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD123F
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
PMEG2005EH
PMEG2005EH,115 Hakkında
PMEG2005EH,115, Nexperia tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyottur. 20V ters voltaj ve 500mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu komponent, SOD-123F paketinde sunulmaktadır. 390mV forward voltaj ve 200µA ters sızıntı akımı ile düşük kayıplı uygulamalar için uygun bir seçimdir. 80pF kapasitansı 1V, 1MHz'de ölçülmüştür. Hızlı iyileşme karakteristiği (500ns) ile güç kaynakları, LED sürücüleri, analog konnektörler ve diğer düşük voltaj doğrultma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Maksimum çalışma sıcaklığı 150°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 80pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 390 mV @ 500 mA