PMEG2005AEV,115
NOW NEXPERIA PMEG2005AEV - RECTI
Paket/Kılıf
SOT-563
Seri / Aile Numarası
PMEG2005AEV
PMEG2005AEV,115 Hakkında
PMEG2005AEV, Nexperia tarafından üretilen hızlı iyileştirme Schottky doğrultma diyotudur. 500mA ortalama doğrultma akımı ve 20V maksimum ters gerilim ile çalışır. 390mV ön gerilim düşüşü ve 500ns'den daha hızlı iyileştirme süresi özellikleri ile güç kaynakları, anahtarlamalı regülatörler ve düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. SOT-666/SOT-563 yüzey montajı paketinde sunulan bileşen, 150°C maksimum çalışma sıcaklığında ve 1MHz'de 80pF kapasitansla çalışır. 200µA ters sızıntı akımı ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 80pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOT-563, SOT-666
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-666
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 390 mV @ 500 mA