PMEG2005AESFYL
PMEG2005AESF - 20 V, 0.5 A LOW V
Paket/Kılıf
0201 (0603 Metric)
Seri / Aile Numarası
PMEG2005AESF
PMEG2005AESFYL Hakkında
PMEG2005AESFYL, Rochester Electronics tarafından üretilen 20V/500mA kapasitesinde düşük voltaj Schottky doğrultucu diyottur. 0201 (0603 Metrik) SMD paketinde sunulan bu hızlı iyileşmeli diyot, 1.9 ns reverse recovery time ile karakterizedir. Maksimum 550 mV forward gerilim düşümü ve 45 µA reverse leakage akımı belirtimlerine sahiptir. Anahtarlamalı güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, voltaj çoğaltıcı devreleri ve genel doğrultma uygulamalarında kullanılmaya uygun hızlı Schottky diyotudur. -40°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 25pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 1.9 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DSN0603-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 500 mA