PMEG2005AEAF
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD323
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
PMEG2005
PMEG2005AEAF Hakkında
PMEG2005AEAF, Nexperia tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. 20V maksimum ters gerilim ve 500mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. 390mV forward voltage at 500mA ile düşük güç kaybı sağlar. Surface mount SOD-323 paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında (500ns'den küçük geri kazanım süresi), güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve anahtarlamalı güç kaynakları gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 150°C maksimum junction sıcaklığına ve 200µA ters kaçak akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 66pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 20 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-323
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 390 mV @ 500 mA