PMEG100T100ELPEZ
DIODE SCHOTTKY 100V 10A CFP15B
Paket/Kılıf
TO-277
Seri / Aile Numarası
PMEG100T100ELP
PMEG100T100ELPEZ Hakkında
PMEG100T100ELPEZ, Nexperia tarafından üretilen 100V 10A kapasiteli Schottky diyottur. TO-277 (CFP15B) SMD paketinde sunulan bu hızlı diyot, 22ns reverse recovery time ile düşük ön gerilimi (810mV @ 10A) ve minimum geri akımını (5µA @ 100V) sağlar. 175°C'ye kadar çalışabilen bu komponent, anahtarlamalı güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, güç tümleşik devrelerin çıkış diyotları ve yüksek frekansı uygulamalar gibi endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Surface mount tasarımı ile kompakt PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 850pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 22 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package CFP15B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 810 mV @ 10 A