PMEG060V050EPDAZ
DIODE SCHOTTKY 60V 5A CFP15
Seri / Aile Numarası
PMEG060V050EP
PMEG060V050EPDAZ Hakkında
PMEG060V050EPDAZ, Nexperia tarafından üretilen 60V 5A kapasiteli Schottky diyottur. Surface mount TO-277 (3-PowerDFN) paketinde sunulan bu komponentin maksimum ileri gerilim düşüşü 560 mV @ 5A'dir. 12 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özelliğine sahiptir. -175°C maksimum bağlantı sıcaklığında çalışabilir. 400 µA @ 60V reverse leakage current ile belirtilmiş ters akımı bulunmaktadır. Schottky diyotlar düşük ileri gerilim düşüşü ve hızlı komütasyon özelliklerinden dolayı AC/DC güç dönüştürücüleri, anahtarlamalı güç kaynakları, inverterler ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 175pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 12 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package CFP15
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 5 A