PMEG045T100EPEZ
PMEG045T100EPE/SOT1289B/CFP15
Seri / Aile Numarası
PMEG045T100EPE
PMEG045T100EPEZ Hakkında
PMEG045T100EPEZ, Nexperia tarafından üretilen 45V/10A kapasiteli bir Schottky doğrultucu diyottur. TO-277 (3-PowerDFN) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 545 mV forward voltage ve 80 µA reverse leakage akımı ile karakterizedir. 40 ns reverse recovery time ve hızlı recuperation özelliğine sahip olan diyot, güç kaynakları, anahtarlama devreler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +175°C işletme sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar ve 10V/1MHz'de 600 pF kapasitansa sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 600pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 80 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-277, 3-PowerDFN
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 40 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package CFP15B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 545 mV @ 10 A