PM6760D60RP
Seri / Aile Numarası
PM6760D60RP
PM6760D60RP Hakkında
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 60 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 600 V